Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

Logo BIP

Sport

Jesteś tu: » Strona główna » Sport
  • Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

Nasza szkoła zajęła III miejsce w klasyfikacji generalnej powiatu Mikołowskiego w kategori dziewcząt.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2016/2017
  • Łaziskie biegi przełajowe.

Podczas co rocznych zawodów nasze dziewczęta zdominowały pozostałe uczestniczki.

Łaziskie biegi przełajowe.

Podczas tego rocznych zmagań drużyna chłopców zajęła IV miejsce natomiast dziewczęta zakończyły na miejscu VI.

Indywidualnie było już znacznie lepiej, wśród dziewcząt Julia Smorzik zajęła I miejsce w skoku w dal (4,30) a Berenika Rozmus miejsce drugie (4,22) oraz w biegu na 600 m Martyna Dyrda zajęła II miejsce (2,00,93) wśród chłopców I miejsce na 1000 m zdobył Kamil Sztuk. Gratulacje.

Lekkoatletyka - drużynowe zawody powiatowe.
  • Pół finał wojewódzki w koszykówce dziewcząt.

Nasza druzyna w okrojonym składzie zajęła IV miejsce w turnieju, ktory odbył się w Pawlowicach Śląskich.

Skład: Nikola kobiór, marlena Przewłoka, Weronika furgoł, Martyna Kajstura, Zuzanna Orawska, Berenika Rozmus.

DZIĘKUJEMY.

Pół finał wojewódzki w koszykówce dziewcząt.

Tym razem nasze dziewczęta wygrywając turniej rejonowy w Tychach awansowały do półfinału wojewódzkiego.

Skład naszej drużyny: Paulina Kopańska, Nikola Kobiór, Martyna Kajstura, Anna Roj, Marlena Przewłoka, Zuzanna Kluska, Julia Pędziwiatr.